760 DUBUQUE AVE SE

PALM BAY, Florida 32909 · Brevard County · Parcel 29 3707-GN-487-13

$39 750
Assessed Value
$130 360
Market Value
Annual Tax
$14 750
Taxable Value
Ownership
OwnerLockwood Christopher
Mailing Address760 SE Du Buque AVE Palm Bay FL 32909
Property Details
Year Built1982
Living Area1 192 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$42 500
Just (Market) Value$130 360
Assessed Value$39 750
Exemptions-$25 000
Taxable Value$14 750